Ambasadorzy

utworzone przez | mar 10, 2019

Paulina jest moją Panną Młodą, z którą od razu złapałyśmy wspólne flow. Jest moją najbardziej oddaną ambasadorką i managerką. Na codzień jest instruktorem II stopnia tańca mażoretkowego, prowadzi zespół mażoretkowy VIVID OSP Jaćmierz. Od 8 lat zajmuje się fotografią, z wykształcenia jest fotografem i asystentką stomatologiczną. I najważniejsze! Jest mamą cudownego śmieszka Frania!
Paulina o Kuzarze: Śledziłam Magde na Facebooku już od samego początku założenia przez nią fanpage’a. Od samego początku podobały mi się bardzo jej zdjęcia i była dla mnie inspiracją jako fotografa. Długo szukaliśmy z Michałem odpowiedniego fotografa na wesele, z efektu finalnego byłabym zadowolona. Ale Magda wrzucała kolejne i kolejne zdjęcia i powiedziałam, że to musi być ONA! Bo kto inny zrobi nam piękne, klimatyczne zdjęcia. I tak decyzja zapadła i jej nie żałujemy! Zachwycam się zdjęciami. Polecamy, bo jesteśmy zakochanii w naszych zdjęciach ślubnych! Dodatkowo wszystkie osoby które były u nas na ślubie zachwycone były Twoja otwartością i podejściem. Sama jestem zadowolona , że zwracała uwagę na to jak wyglądam, poprawiała, ustawiała!

Asia zwana Sztompkiem! Razem studiowałyśmy dziennikarstwo, zaprzyjaźniłyśmy się dopiero po studiach, kiedy zaczynałam przygodę z fotografią na poziomie zawodowym. Dobrze jest mieć fotoduszę, z którą rozumie się bez słów i można przegadać każdy foto i nie tylko foto problem. Cudowna fotografka i jeszcze lepsza przyjaciółka.

Klaudia i Maciek. Był taki dzień, w którym zamarzyła mi się zimowa sesja w góralskich sweterkach. Postanowiłam poszukać idealnej pary. Zgłosili się oni! Tyle energii, miłości i wzajemnej fascynacji jakich tylko się uczyć. Klaudia jest edukatorką – prowadzi warsztaty antydyskryminacyjne. Maciek jest rowerowym miłośnikiem, dba o prawa i opowiada o obowiązkach rowerzystów w świecie.

Strona Klaudii – edukacja antydyskryminacyjna